Udalosti a podujatia - 2021/2022

ZUŠka pri Váhu

Sprievodné podujatie k pripravovanému projektu "Hore Váhom, dolu Váhom" sme naplánovali na 18. mája. Prišiel deň "D" a tak sme si spoločne vyšli do prírody, k Váhu. Žiaci, rodičia, učitelia... aj pani upratovačka sa pridala. Odbremeniť znečistenú prírodu od odpadkov, zveľadiť prostredie a zanechať tam svoju umeleckú stopu. Občianske združenie Petra Bošňáka nám poskytlo rukavice, vrecia na odpad a pracovné náradie. Rozdelení na sekcie ( upratovacia, výtvarná, hudobná, cateringová, pozorovacia...) každý pridal ruku k spoločnému dielu. Pravdaže, to všetko za výdatnej pomoci sprievodného hudobného programu. A po práci boli aj koláče, aj špekáčky aj hady ( pravdaže také z cesta, ktoré pripravili pnie učiteľky), aj pitný režim sme si ustrážili. Nazbierali sme vyše 40 vriec odpadu a pritom sme sa výborne zabavili. A navyše, ešte aj počasie vyšlo ako na objednávku. Nakoniec, posúďte sami.
Fotografie z podujatia poslúžia ako dôveryhodný dôkazový materiál »

________________________________________________________________________________________________________________

Pozrite si udalosti a podujatia ZUŠ Šaľa v školskom roku 2020/2021
Udalosti a podujatia školy v školskom roku 2019/2020