Udalosti a podujatia v školskom roku 2023/2024

Okresné oslavy Dňa učiteľov, 4. apríl 2024

Mesto Šaľa si každoročne pripomína Deň učiteľov slávnostným podujatím spojeným s ocenením učiteľov škôl šalianskeho okresu. Hoci vďaka za obetavú kreatívnu pedagogickú prácu patrí celej učiteľskej "obci", predsa len v každej škole vedenie vybralo takých, ktorí si obzvlášť zaslúžia ocenenie za svoj aktívny prístup k práci učiteľa. Z radov pedagógov ZUŠ Šaľa si na podujatí 4. apríla 2024 ocenenie prevzali Mgr. Henrieta Záležáková, DiS. art. a Mgr. art. Radovan Gofjar. Spolutvorcami slávnostnej atmosféry už tradične bývajú aj naši žiaci. Svojim umením sa tentoraz ku gratulácii pripojili naši talentovaní speváci Grétka Perécs, Sofia Ryabko a Šimon Bosák a klavírnym sprievodom Mgr. art. Radovana Gofjara.
           Oceneným pedagógom srdečne gratulujeme a žiakom ďakujeme za reprezentáciu školy. Mestu Šaľa ďakujeme za prejavenie úcty k práci pedagógov ako aj za snahu vytvoriť im čo najpriaznivejšie podmienky k napĺňaniu ich poslania.

Fotogalériu z podujatia si môžte pozrieť tu:
_____________________________________________________________________________________________________

Šaliansky akord, 18. - 21. marec 2024

Už tradične sa s príchodom jari na našej škole súťaží vo vedomostiach z hudobnej náuky. V tomto školskom roku sa do súťaže zapojilo 35 žiakov. Súťažné dvojice si overili svoje vedomosti a tí najlepší získali za víťazstvo vecnú cenu. Víťazom gratulujeme a ostatným ďalujeme za vytvorenie súťažnej atmosféry. A toto sú mená tých, ktorým sa v súťaži najviac darilo:

2./1. ročník: Gregor Kollár                                  3./1. ročník: Hana Kminiaková
                   Lea Panáčková                                                   Alžbeta Pešková

4./1. ročník: Alica Pačesová                                 1./2. ročník: Katarína Klačková
                   Laura Potúčková                                                 Michaela Zaprelová

2./2. ročník: Samuel Štefanec                              3./2. ročník: Boris Hudík
                   Michal Vanya                                                       Peter Strapko

Fotogalériu z podujatia si môžte pozrieť tu: