Zoznam pedagógov, ktorí na škole pôsobili od jej vzniku

  • Svobodová Etela (1952-1956) - klavír, riaditeľka školy v rokoch 1953-1955
  • Rapcová Vilma (1952-1993) - klavír, hudobná náuka, riaditeľka školy v rokoch 1952-1953, 1956-1958
  • Patek František (1952-1958) - husle
  • Kročanová Margita (1952-1953) - klavír
  • Rusková Mária (1952-1953) -  klavír
  • Veiglová Helena (1953-1954) - klavír
  • Balážová Zlata (1954-1955) - klavír
  • Bugár Štefan (1956) - husle
  • Iljinová Margita (1956-1957) - klavír
  • Šmida Karol (1956-1958) - hudobná náuka
  • Zubajová Lýdia (1957-1962) - klavír
  • Zima Ľudovít (1957-1959) - akordeón
  • Bránsky Jozef (1958-1991) - husle, riaditeľ školy v rokoch 1958-1978 
  • Jelenčíková Viera (1959-1975) - klavír
  • Bránska Ľudmila (1959-1964) - husle
  • Vejšická Lívia (1960-1961) - klavír, hudobná náuka
  • Pálková Alica (1960-1964) - klavír
  • Čunderlíková Vilma (1961-1963) - klavír
  • Sedlárová Eleonóra (1962-1966) - akordeón, dychové nástroje
  • Nemčoková Dagmar (1963-1965) - klavír
  • Vášová-Búová Eva (1963-1965) - klavír
  • Exhauser Miroslav (1964-1965) - husle
  • Tomíška Oldřich (1965) - viola
  • Košická Ružena (1965-1968) - klavír
  • Komeinerová Sidónia (1965-1981) - husle
  • Hatríková Katarína (1965-1968) - klavír
  • Smiščíková Alžbeta (1966) - klavír
  • Kotiersová Nadežda (1966-2000) - klavír
  • Miškolci Juraj (1966-1967) - akordeón, fagot
  • Pišelyová Kvetoslava-Mária (1967-1969) - výtvarný odbor
  • Benkovič Ľudevít (1968) - kontrabas, akordeón
  • Lederer Heribert (1969-1978) - klavír
  • Sudorová Valéria (1969-2017) - klavír, hudobná náuka, riaditeľka školy v rokoch 1987-1991, zástupkyňa riaditeľa školy od roku 1991 
  • Legéňová Mária (1969-1974) - klavír
  • Weissová Alžbeta (1969-1972) - klavír, hudobná náuka
  • Plichtová Eva (1969-2003) - výtvarný odbor
  • Zelinka Žigmund (1972-1977) - akordeón
  • Bogyayová-Szabová Katarína (1973-1980) - výtvarný odbor
  • Kaducová Oľga (1973-1997) - klavír, hudobná náuka
  • Masár Miroslav (1974-1976) - dychové nástroje
  • Krommelová Margita (1975-2018) - husle, hudobná náuka
  • Tégenová Juliana (1975-2018) - klavír
  • Kišteleki Ladislav (1976-1977) - akordeón
  • Slaninová Mária (1976-1979) - klavír
  • Vargová Renáta (1976-1979) - klavír, hudobná náuka
  • Pravdová Eva (1976-1979) - klavír
  • Ruppeldtová Eva (1977-1987) - klavír
  • Ruppeldt Igor (1977-1987) - klavír, riaditeľ školy v rokoch 1978-1987 
  • Kudri Rudolf (1978-1983) - klarinet
  • Patkoló Milan (1978-1980) - husle, akordeón
  • Čomajová Dagmar (1978-1979) - klavír, hudobná náuka
  • Kosová Katarína (1979-2012) - flauta, spev
  • Šárközi Eugen (1979-1991) - husle
  • Kadlec Peter (1979-1982) - klavír, hudobná náuka
  • Biróová Agnesa (1979-1993) - výtvarný odbor
  • Vörösová Gabriela (1980-1981) - klavír
  • Lau Karol (1980-1999) - klarinet, akordeón
  • Vargová Vlasta (1980-1986) - výtvarný odbor
  • Bábyová Katarína (1980-1986) - výtvarný odbor
  • Današová Anna (1981-2006) - flauta
  • Farkaš Gabriel (1982-1983) - klavír
  • Hubinák Jozef (1982-1990) - akordeón
  • Jančovič Milan (1983-doteraz) - výtvarný odbor, riaditeľ školy od roku 1991 
  • Gyurovszká Andrea (1983-1999) - klavír
  • Pleidel Imrich (1984-1985) - výtvarný odbor
  • Szabová Katarína (1984-2015) - klavír
  • Vašková Stanislava (1984-2000; 2008) - akordeón, hudobná náuka, klavír 
  • Hubináková Anna (1984-1990) - gitara, spev
  • Jančovičová-Boríková Lýdia (1984-2015) - výtvarný odbor
  • Kollár Pavol (1986-1987) - výtvarný odbor
  • Andrušková Katarína (1986-2001) - výtvarný odbor
  • Záležáková Henrieta (1987-doteraz) - spev
  • Valentínová Nora (1988-doteraz) - klavír
  • Kvačkayová Dagmar (1988-2004; 2016-doteraz) - výtvarný odbor
  • Bujnová Judita (1988-2015) - výtvarný odbor
  • Máčiková Magdaléna (1988-2013) - literárno-dramatický odbor
  • Alaxová Marcela (1989-1990) - výtvarný odbor
  • Malíková Mária (1989-2017) - klavír
  • Mészárosová Rita (1989-1991) - výtvarný odbor
  • Vaculík Ján (1989-1991) - spev
  • Bango Drahoslav (1990-1992) - husle
  • Janebová Dana (1990-doteraz) - tanečný odbor, hudobná náuka, akordeón
  • Šorman Karol (1991-2010) - plechové dychové nástroje
  • Žiaček Čeněk (1991-2010) - výtvarný odbor
  • Oravcová Oľga (1992-1994) - spev
  • Sárközy Pavol (1992-1994) - gitara
  • Sudorová Alexandra (1992-1993) - hudobná náuka
  • Meszárosová Monika (1993-1997) - hudobná náuka
  • Dobaiová Csilla (1993-doteraz) - klavír
  • Maťašovská Edita (1993-1998) - klavír
  • Sirotňáková Katarína (1994-1995) - akordeón
  • Novomestský Ivan (1995-1996) - gitara
  • Sárkányová Anikó (1995-doteraz) - spev, hudobná náuka 
  • Szabová Andrea (1995-2006) - klavír
  • Liptaiová Jaroslava (1995-1999) - výtvarný odbor
  • Jobbágy Michal (1996-2004) - gitara
  • Benkovská Poláková Zuzana (1996-2007) - hudobná náuka, flauta
  • Szöllösy Štefan (1996-2002) - syntetizátor, dychové nástroje 
  • Molnárová Eva (1996-doteraz) - výtvarný odbor
  • Szabová Judita (1982-2001) - výtvarný odbor
  • Mikó Zoltán (1999-2000) - spev
  • Marček Ľudmila (1999-2005; 2010- doteraz)) - výtvarný odbor
  • Tyukos Bombicová Katarína (1999-doteraz) - klavír, hudobná náuka
  • Mezeiová Andrea (2001-doteraz) - klavír, hudobná náuka 
  • Šinská Mária (2001-2002) - spev
  • Farkaš Peter (2003-doteraz) - syntetizátor, dychové nástroje
  • Pellerová Mária (2003-doteraz) - spev
  • Šípková Zita (2003-2005) - spev
  • Vanek Marek (2005-doteraz) - výtvarný odbor
  • Košíková Miroslava (2005-doteraz) - klavír, hudobná náuka 
  • Obola Tomáš (2006-doteraz) - plechové dychové nástroje
  • Izsáková-Bogárová Eva (2006-doteraz) - hudobná náuka, spevácky zbor
  • Mačáková Klaudia (2009-2010) - literárno-dramatický odbor
  • Balážová Lenka (2010-doteraz) - výtvarný odbor
  • Vöröš Jozef (2010-2014) - plechové dychové nástroje
  • Krajmer Martin (2011- doteraz) - gitara, bicie nástroje
  • Pappová Oľga (2011-2016) - gitara
  • Skalnický Matej(2012-2016) - gitara
  • Vanko Katalin (2013-doteraz) - spev
  • Klementová Jana (2013-doteraz) - literárno dramatický odbor
  • Ferenceiová Carmen (2015-doteraz) - spev
  • Kárasová Jana (2015-doteraz) - spev
  • Jančovič Andrej (2015-doteraz) - výtvarný odbor
  • Mikušová Andrea (2016-doteraz) - gitara
  • Dojčanová Miroslava (2016-doteraz)
  • Buntaj Jozef (2017-doteraz) - gitara
  • Komada Igor (2017-doteraz) - gitara
  • Herenčárová Gabriela (2017-doteraz) - hudobná náuka, spev
  • Farkašová Mária (2017-doteraz) - klavír
  • Gofjar Radovan (2017-doteraz) - klavír
  • Tischlerová Daniela (2017-doteraz) - literárno-dramatický odbor
  • Palacka Petera (2018-doteraz) - keyboard, akordeón
  • Kudry Patrik (2018-doteraz) - husle, gitara
  • Fašanok Peter (2018-doteraz) - výtvarný odbor
Táto stránka používa cookies. Viac info