Zápis do Základnej umeleckej školy v Šali

tanec

 

Vážení rodičia,

LDO objavili ste u Vášho dieťaťa umelecké vlohy? Na ich rozvoj sme tu odborníci my. V dňoch od 1. - 9. júna 2023 v čase od 13.00 - 17.00 môžete navštíviť ktorúkoľvek triedu našej ZUŠky. Uvidíte naše priestory, zoznámite sa s našimi pedagógmi a pravdepodobne zistíte, že tie "naše" deti sú presne také, ako tie Vaše. 

                                                                  !!!  POZOR  !!!

  V stredu 7. júna nás v škole nenájdete, pretože od 15.00 - 18.00 hod. sa Vám predstavia naši šikovní žiaci a ich učitelia na tradičnom ZUŠkárskom festivale ZUŠka v meste. Tentoraz sa stretneme v priestoroch amfiteátra, kde Vám v prípade záujmu o zápis do ZUŠ budú k dispozícii pedagógovia všetkých štyroch umeleckých odborov.

 Pre začiatok štúdia na základnej umeleckej škole považujeme za ideálny vek okolo 6 rokov. V ojedinelých prípadoch po preukázaní výnimočných schopností pracujeme aj s mladšími deťmi (5 rokov). No začať možno aj neskôr, rozhodujúca je trpezlivosť a chuť na sebe pracovať. V prípadvýtvarkae, že si nie ste istí v posúdení talentu Vášho dieťaťa, príďte sa s nami poradiť. Ak ste sa už rozhodli pre ktorýkoľvek z umeleckých odborov, pošlite nám elektronickú prihlášku a my Vás budeme kontaktovať. S podaním prihlášky Vám ochotne pomôžu naši pedagógovia. Môžete sa na nich pokojne obrátiť s akoukoľvek otázkou ohľadom štúdia.

 hudba             TEŠÍME SA NA NOVÉ TALENTY !

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti