Aktuálne informácie

Informácie k návšteve Slovenskej filharmónie v Bratislave

4. máj 2018

Dňa 4. mája 2018 o 9.30 hod. sa žiaci ZUŠ Šaľa poslednýkrát v tomto školskom roku zúčastnia koncertu v Slovenskej filharmónii v Bratislave. Tentoraz je pre nás pripravená Hudobná detektívka. Počet miest je limitovaný, preto tí, ktorí skôr prinesú podpísaný súhlas rodičov majú väčšiu šancu ísť s nami. Tam aj späť pocestujeme vlakom, je potrebné vybaviť žiakom preukaz na cestovanie zdarma. Tí, čo ho nemajú pocestujú na vlastné náklady (cca 3€). Zraz žiakov je o 7.00 hod. na železničnej stanici v Šali, vlak odchádza o 7.26 hod. Predpokladaný príchod vlaku je o 13.06 hod. Vstupenky do SF sú hradené z fondu ZRPŠ, žiaci si platia len presun v prostriedkoch MHD v Bratislave (0,70 €). Po koncerte bude možnosť občerstvenia v Mc Donald´s alebo v Bille.