Aktuálne informácie

Informácie k návšteve Slovenskej filharmónie v Bratislave

23. november 2018

Vážení rodičia, dňa 23. novembra 2018 o 9.30 hod. sa žiaci ZUŠ Šaľa zúčastnia koncertu v Slovenskej filharmónii v Bratislave s názvom Hudobná detektívka. Počet miest je limitovaný, preto tí, ktorí skôr prinesú podpísaný súhlas rodičov majú väčšiu šancu ísť s nami. Tam aj späť cestujeme vlakom, preto by bolo vhodné vybaviť deťom preukážku na cestovanie vlakom zdarma. Kto ju nemá, pocestuje na vlastné náklady (cca 3 €). Zraz účastníkov podujatia je o 7.00 hod. na žel. stanici v Šali. Príchod vlaku z Bratislavy je o 13.06 hod. Vstupenky do SF sú hradené z fondu ZRPŠ, žiaci si hradia len presun MHD v Bratislave (0,70€). Po koncerte bude možné sa občerstviť v McDonald´s alebo v Bille.

V prípade, že sa Vaše dieťa z neočakávaných dôvodov nemôže podujatia zúčastniť, kontaktujte, prosím, príslušného pedagóga, aby sme mohli zabezpečiť náhradníka.