Aktuálne informácie

Od pondelka 1.júna 2020 je v ZUŠ v Šali obnovené individuálne vyučovanie v hudobnom odbore a od 15. júna sa môžme opäť stretávať aj s výtvarníkmi, tanečníkmi a žiakmi LDO. Podmienkou nástupu je dodržiavanie stanovených hygienických opatrení. Tešíme sa na osobné stretnutie s našimi milými usilovnými žiakmi, ktorí nám neustále robili radosť aj počas nášho kontaktu "na diaľku". Vyučovanie bude prebiehať podľa dohovoru s triednym učiteľom.

Spevácky zbor mesta Šaľa

Keď sme pri príležitosti osláv 110. výročia narodenia Eugena Suchoňa nacvičovali jeho prekrásnu pieseň Aká si mi krásna, uvedomili sme si, akú silnú emóciu prenášame na publikum. Navyše, aj nám, členom speváckeho zboru, naskakovali zimomriavky... Videli a cítili sme, že ako skupina dokážeme spevom ľudí pohnúť k slzám dojatia a prebudiť v nich pocity, aké máva človek pri neobyčajných zážitkoch. Možno sme v nejednom srdci vznietili plamienok túžby pripojiť sa a spievať s nami... Predsa len, málokto z nás je spevák - sólista s ambíciami a schopnosťami strhnúť na seba všetku pozornosť. Väčšinou sa ostýchame, no spev patrí medzi naše najmilšie záľuby... Preto prichádzame z nápadom vytvoriť v meste Šaľa spevácky zbor. Ak zdieľate naše nadšenie pre spoločné spievanie, radi Vás privítame v novovznikajúcom telese, ktoré zatiaľ ešte nemá oficiálny názov. Naše pravidelné nácviky sa konajú vždy v utorok o 18.00 hod. v divadelnej sále ZUŠ. Ste srdečne vítaní!