Darujte nám 2% z dane

Vážení rodičia, milí priatelia školy,

každá fyzická osoba, ktorá má príjem podliehajúci zdaneniu, môže 2% zaplatenej dane (dobrovoľníci 3%) darovať na verejnoprospešné účely. Z uvedeného dôvodu sa na Vás obraciame s prosbou o finančnú podporu nášho rodičovského združenia. Prostriedky, ktoré touto formou získame, budú použité na vylepšenie podmienok výchovy a vzdelávania detí, ktoré navštevujú ZUŠ.

Postup, ako môžete poukázať 2% z dane, nájdete na webstránke rozhodni.sk:

Ako mám poukázať 2% z dane »
Ako môžu dobrovoľníci poukázať 3% z dane »

Administratívne úkony Vám uľahčí naša webová stránka, z ktorej si môžete stiahnuť tlačivo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby

Tlačivo je k dispozícii aj na sekretariáte školy alebo u ktoréhokoľvek učiteľa ZUŠ.

Údaje o prijímateľovi:

• Právna forma: Občianske združenie
  • Obchodné meno (názov): Rodičovské združenie pri ZUŠ Šaľa
  • Sídlo: Kukučínova 27, 927 01 Šaľa

V prípade nejasností Vám bližšie informácie poskytneme v ZUŠ na tel. čísle 770 2316.

Ak ste sa rozhodli podporiť našu školu, srdečne Vám ďakujeme. Aj vďaka Vám bude život na našej škole krajší a pestrejší.