ZUŠKARTÍK 2019

ZUŠKARTÍK 2019 má svoju premiéru úspešne za sebou. Mohli ste zažiť naozajstný predvianočný artJARMOK bez zhonu a naháňania sa v príjemnej atmosfére a v spoločnosti našich šikovných mladých muzikantov a spevákov. Vyberať bolo skutočne z čoho! Bohatá ponuka žiackych prác očarila každého návštevníka. Mnoho originálov si už našlo svoje miesto v interiéroch a možno aj v exteriéroch na známych ale aj neznámych adresách. ZUŠKARTÍK bol otvorený od stredy 11. decembra do piatku 13. decembra 2019. Ďakujeme všetkým, ktorí ho podporili, alebo pomohli s jeho prípravou. Rodine Tankovej za veľké množstvo chutných zákuskov, žiakom a pedagógom hudobného odboru za spríjemnenie vianočnej atmosféry a všetkým pedagógom výtvarného a lierárno - dramatického odboru, ktorí svojim podielom prispeli ku vzniku a realizácii tejto krásnej novej myšlienky. Veríme, že sa Vám ZUŠKARTÍK páčil a spojí nás zas o rok na Vianoce. Ďakujeme!