Úspechy žiakov VO - 2022/2023

EKOPOSTER 2022

EKOPOSTER 2022

Mesto Trstená aj v tomto roku organizačne zabezpečovalo jednu literárnu a dve výtvarné súťaže pre deti materských škôl, žiakov základných škôl, základných umeleckých škôl, špeciálnych škôl a gymnazistov osemročných gymnázií. Vyhlasovateľom súťaže je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR. Do súťaží prišli práce z celého Slovenska. V kategórii 1. a 2. ZUŠ naši žiaci získali dva krát 2 miesto a jeden krát tretie miesto. Ich práce porotu výrazne zaujali a boli vybraté z vyše 40 zaslaných prác do týchto kategórií. Celkovo bolo do tohto ročníka prihlásených 502 skupinových žiackych prác.
Za našu školu srdečne blahoželáme: tím Jakub Gyorog a Marcel Blaškovič, tím Jakub Bezek a David Bitter(2. miesto), tím Jana Vargová, Ela Tóthová a Liana Šmidová(3.miesto), tím Anna Hyde a Rafael Filip Száraz(2.miesto).

Fotografie zo súťaže si môžte pozrieť tu:

Odkaz:
https://www.trstena.sk/oznamy/vyhodnotenie-troch-celoslovenskych-sutazi-ekoposter--pramienok--voda-pre-zivot-zivot-pre-vodu.html

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti