Úspechy žiakov VO - 2021/2022

Úspechy žiakov VO - 2021/2022

Úspechy žiakov VO - 2021/2022

Lianka Šmidová, žiačka pána učiteľa Mgr. art. Petra Fašanoka sa stala absolútnou víťazkou výtvarnej súťaže Hľadáme maskota, ktorú vyhlásilo Ponitrianske múzeum v Nitre pri príležitosti 60. výročia svojho vzniku. Liankin návrh zaujal odbornú porotu zo všetkých prihlásených prác najviac a stane sa súčasťou života múzea v najbližšej budúcnosti. K tomuto mimoriadnemu úspechu Lianke aj jej pánovi učiteľovi srdečne gratulujeme. Podrobnejšie o súťaži aj o slávnostnom dni pre víťazov, ktorým bol 27. jún 2022 môžte čítať na nasledujúcich linkoch:

https://www.muzeumnitra.sk/ocenili-sme-lianku-a-janku/
https://www.muzeumnitra.sk/absolutnym-vitazom-je-slimak-kamil/
Fotogalériu z odovzdávania ocenenia si môžte pozrieť tu:

_______________________________________________________________________________________________________________________

Naša žiačka Laura Horváthová získala 3. miesto v medzinárodnej súťaži malej knižnej značky Exlibris Hlohovec 2021 v kategórii počítačová grafika. Aj napriek pandemickým obmedzeniam a online výučbe sa jej podarilo napredovať a vytvoriť krásny návrh, ktorým zaujala porotu súťaže. Na našej škole študuje v druhom ročníku študijného zamerania počítačová grafika a animácia. Srdečne jej ku krásnemu oceneniu gratulujeme. Za účasť v súťaži ďakujeme aj Karin Molnárovej, Viktórii Tokárovej a Alexovi Hazuchovi (všetci študujú študijné zameranie počítačová grafika a animácia). Ich práce môžete vidieť na výstave v zrekonštruovanom Vlastivednom múzeu v Hlohovci.

http://exlibris.elap-hlohovec.sk/homepage2.html

https://www.facebook.com/elaphlohovec/

 

________________________________________________________________________________________________________________

Úspechy žiakov výtvarného odboru v minulých školských rokoch:

Úspechy žiakov výtvarného odboru - školský rok 2019/2020 »
Úspechy žiakov výtvarného odboru - školský rok 2015/2016 »
Úspechy žiakov výtvarného odboru - školský rok 2014/2015 »

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti