Úspechy žiakov hudobného odboru - školský rok 2019/2020

Dni Miloša Ruppeldta - 4. december 2019 Bratislava

Opäť nám naše spevácke nádeje urobili radosť. Tentoraz na súťaži v klasickom speve Dni Miloša Ruppelda v Bratislave. Žiaci p. uč. Janky Kárasovej si prinesli domov ceny a diplomy za krásne umiestnenie: Evka Kovářová - Čestné uznanie, Miriam Václavíková - 3. miesto, Jožko Václavík - 2. miesto a Cena za umelecký prejav. Klavírna spolupráca: p. uč. Radovan Gofjar.Ďakujeme za reprezentáciu a k úspechu srdečne gratulujeme!

Pozrite si fotografie zo súťaže

 

 

 

Gitarová Nitra - 15. február 2020

V posledný predprázdninový štvrtok 15. februára 2020 sa naša gitaristická špička vybrala za hranice okresu Šaľa do krajskej metropoly Nitra. Nie za fašiangovými radovánkami, ale zmerať si svoje sily s rovesníkmi v hre na gitare. Spolu s p. uč. A. Molnárovou tam zažili chvíle krušné aj menej rušné. A neobišli naprázdno! Komorné kvarteto v zložení: Andrea Popelková, Max Gerhát, Viktor Csemez a Martin Vyskoč získalo vo svojej kategórii najvyššie ocenenie - 1. miesto. V 3. kategórii sa ešte k úspechu pridala aj Lenka Hučeková, ktorá sa umiestnila na bronzovej 3. priečke. K úspechu všetkým súťažiacim žiakom aj ich pani učiteľke gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Pozrite si fotografie zo súťaže

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti